אסטרולוגיה סינית


מהו גלגל המזלות הסיני?
גלגל המזלות הסיני הוא מחזור חוזר של 12 שנים, כאשר כל שנה מיוצגת על ידי בעל חיים ותכונותיו הנחשבות.

לפי הסדר, 12 חיות ההורוסקופ הסיניות הן: עכברוש, שור, נמר, ארנב, דרקון, נחש, סוס, עז, קוף, תרנגול, כלב, חזיר.

אומנם אסטרולוגיה אינה דת, אך הסינים מצאו בה נחמה, אמונה והבנה מעמיקה יותר של העולם בו אנו חיים. פרשנויות מציעות לעיתים קרובות הבטחות לעתידו של האדם, אך חשוב מכך, הן אמורות להראות לנו דרך לפתור את הבעיות שלנו ולשפר. מערכות היחסים שלנו עם השותפים שלנו, המשפחה והחברים ובעיקר הכלים לפגוש את עצמנו ולגלות את העולמות הפנימיים שלנו באור אחר.

האסטרולוגיה טוענת ששום דבר בחיים אינו מקרי וכל מה שקורה לנו קורה מסיבה מסוימת. אסטרולוגיה יכולה לספק לנו כמה תשובות טובות מדוע הדברים האלה קורים לנו והיא מנחה אותנו על צעדינו קדימה. באופן זה, אסטרולוגיה למעשה עוזרת לאנשים להבין את עצמם ואת העולם סביבם הרבה יותר טוב.

אסטרולוגיה עובדת, אסטרולוגים לא. רוב האנשים שמבקרים באסטרולוגים או קוראים את הורוסקופיהם באופן קבוע, מגיעים בסופו של דבר לתחושת הגשמה וסיפוק כמו אופוריה. אין פירוש הדבר שהאסטרולוגים חזו במדויק את העתיד או ההווה של האנשים על סמך תאריכי ההורוסקופ שלהם, אך פירוש הדבר שיש להטיל הורוסקופ יכול להיות חוויה מספקת מאוד.

כדור הארץ ממוקם מתחת לקבוצות הכוכבים שהיו ידועות כסימני הכוכבים שלנו לפני אלפי שנים. אף על פי שסימנים אינם חופפים יותר עם קבוצות הכוכבים, אנו עדיין בהשפעת עונות ותנועות פלנטריות באותו אופן כמו שהיינו אז. אנשים רבים עוקבים בחריפות אחר הורוסקופיהם ומאמינים באסטרולוגיה שלהם. זה לא מפתיע, מכיוון שאסטרולוגיה פופולארית מאוד וכל אחד בעולם יודע מהם תאריכי ההורוסקופ שלהם. אנשים נהנים לקרוא תחזיות שלטי ההורוסקופ שלהם וזה מוביל לעיתים קרובות לשינויים באישיות, התנהגויות ותהליכי קבלת החלטות.

 

ההתאמות הטובות ביותר עבור המזלות הסיניים :

חולדה: שור, דרקון, ארנב
שור: עכברוש, קוף או תרנגול
נמר: דרקון, סוס או חזיר
ארנב: חולדה, עז, קוף, כלב, חזיר
דרקון: חולדה, נמר או נחש
נחש: דרקון, תרנגול
סוס: עז, נמר
עז: ארנב, סוס, חזיר
קוף: שור, ארנב
תרנגול: שור, נחש
כלב: ארנב
חזיר: עז, נמר, ארנב