גלגל המזלות

מזל טלה
21/3-19/4
לאלו שנולדו מתחת למזל המזלות טלה יש אנרגיה מרגשת ונלהבת. לעתים קרובות הם מחפשים הרפתקאות חדשות ומאתגרות שיכולות לפרוץ את גבולותיהם. הם מונעים, שאפתנים וסקרנים, וטלה נוטה להיות בעל תחושת צדק חזקה. הם אוהבים תחרות, על כל צורותיה. הם בדרך כלל די אופטימיים, והם אוהבים להציב אותם בתפקידי מנהיגות.

מזל שור
20/4-20/5
אנשים שנולדו תחת מזל המזלות שור הם לעתים קרובות מסורים, אמינים ואמינים להפליא. מעל לכל הדברים הם מעריכים את תחושת הביטחון והיציבות שלהם. לאחר שמזל טלה מביא את האנרגיה הלוהטת שלו, שור הוא שמניח את היסודות ועוקב אחריו. הם נוטים להיות עקשנים למדי ולא אוהבים שינוי. כאשר הם מסתפקים בשגרה שהם אוהבים, זה יכול לקחת מאמץ רב כדי לגרום להם לשנות.

מזל תאומים
21/5-20/6
אלה שנולדו מתחת למזלות מזל תאומים נהנים מחברותא ואהבה סביבם עם אנשים. הם נשלטים על ידי כוכב הלכת מרקורי, ולכן הם אף פעם לא מאושרים יותר מאשר כשהם חולקים את הרעיונות שלהם ומתקשרים עם האנשים סביבם. הם נהנים מצ'ט צ'ט ונוטים להביע ביטוי ותקשורת ברשימת העדיפויות שלהם. לפעמים האהבה שלהם לשתף את עצמם עם אחרים, ורשימת הרעיונות הבלתי נגמרת שלהם יכולה לגרום להם להיראות עצבניים, נרגשים ולעתים אפילו מאניים.

מזל סרטן
21/6-22/7
אלה שנולדים תחת המזלות צריכים להיות נחוצים. יש להם רצון גדול להרגיש אהובים ומוערכים בכל חלק בחייהם. יש צורך בכך כדי שיוכלו לפתח תחושת ביטחון וזהות. למזלות סרטן, תחושת הבית שלהם חשובה מאוד לתחושת הבטיחות והנוחות שלהם. הם די מתקשים להשיג אלא אם כן הם מרגישים בטוחים בביתם. הם מוכשרים בפיתוח סביבות ביתיות לאנשים שקרובים אליהם – במובן הרגשי והפיזי.

מזל אריה
23/7-22/8
בני מזל אריה נוטים להיות כמעט באוויר מלכותי עליהם. השליט הפלנטרי שלהם הוא השמש, ולכן הם מוכשרים להכניס חום, חיים ואור למערכות היחסים החשובות להם. אצל בני מזל אריה רבים תהיה קבוצת חברים גדולה שתעריץ אותם. יש להם סוג של כריזמה טבעית שלעתים קרובות גורמת לסימנים אחרים להימשך אליהם. כמו שליטם הפלנטרי, גם בני מזל אריה אוהבים להיות במרכז תשומת הלב והם מעריכים מאוד מחמאות ואף חנופה. היחס המאושר והיוצא שלהם לחיים הופך אותם למהנים להיות בסביבה.

מזל בתולה
23/8-22/9
לאלה שנולדו תחת מזל המזלות יש מוחות בעלי יכולת, מאורגנת ואנליטית, מה שלעתים קרובות גורם להם להיות תענוג לשוחח איתם. גם כשיש להם סיפורים פנטסטיים למדי, הדרך המקסימה שהם מספרים להם יכולה לגרום לסיפורים האלה לשכנע. בתולות הן אנשים סקרנים, ויש להן מתנה טבעית למחקר – בין אם מדובר במשימות, או אפילו באנשים. לעתים קרובות יש להם גם זיכרון גדול וכישרון לאינטואיציה. הם מייצרים חברי צוות מצוינים הן בעבודה והן במצבים חברתיים. הם אוהבים לשתף פעולה, אם כי טבעם הקריטי לעיתים יכול לעצבן אחרים כאשר ביקורת זו אינה מובנת.

מזל מאזניים
22/9-23/10
מזל המזלות מאזניים משגשג כשמלאים את צרכיהם של איזון, צדק ויציבות. הם יצורים מקסימים שאיכשהו תמיד מקיפים את עצמם בתחושת יופי והרמוניה. אמנם, חלקם יכולים להגיע לקיצוניות בחיפוש אחר ההרמוניה ההיא – מה שעלול להפוך את המצב שלהם לבלתי סביר או לא בריא. כוכב הלכת השולט שלהם הוא ונוס, כלומר ליברות מטפחות, דואגות, והן יכולות להפוך למגינים גדולים של הנדודים. לפעמים הם יכולים להיות ביישנים אם הם מוצאים קשיים לצאת מהקליפה שלהם ולאכזב את משמרתם. למרות הצד המופנם יותר שלהם הם עדיין אוהבים דיון טוב.

מזל עקרב
23/10-21/11
למרבה הצער, אלה שנולדו מתחת למזל עקרב לעיתים קרובות לא מובנים נכון. הם די נועזים, עם אישים עזים ורגשות שמתחבאים מתחת לחיצוניות הקרירה שלהם. הם אנשים מסוגלים שיכולים להשלים פרויקטים גדולים ומסיביים עם שליטה וביטחון. האינטנסיביות שלהם כשמתקרבים למצב פירושה שהם יכולים להתגבר על כמעט כל המכשולים אם הם באמת יכולים להכניס את דעתם למשימה. לעקרבים רבים יש מיקוד בלתי מעורער כאשר הם צריכים לקרוא אליו. עם זאת, לעתים קרובות הם חשאיים, נראים כמוסרים ולא מעוניינים, כאשר הם למעשה מתבוננים בקפידה.

מזל קשת
22/11-21/12
מזל המזלות מזל קשת זוכה לעיתים קרובות למוניטין של הפילוסוף בקרב מזלותיהם האחרים. יש להם יכולת התמקדות נהדרת, אך זה עשוי להיות מפתיע מכיוון שרבים מהם אוהבים לחקור ולשוטט בעולם, לטעום את כל תענוגות החיים. מגיל צעיר עליהם ללמוד כיצד לתעל את האנרגיה שלהם, אחרת הם מסתכנים במתיחתם דק מדי בכיוונים רבים מדי. לעתים קרובות הם אנשים נמהרים וחסרים סבלנות. כאשר הם נתקלים בכישלון הם יכולים לפעמים לעשות קאמבק פתאומי, להפתעת אחרים. אמנם הם חברים נאמנים, אך יתכן שהם יתקשו להתחייב מכיוון שהדבר עלול לסתור את רצונם לחופש ולהתרחב.

מזל גדי
22/12-19/1
אלה שנולדו תחת המזלות של מזל גדי מוכשרים ליישם את האינטליגנציה והשאפתנות הנלהבת שלהם לעניינים מעשיים. יציבות וסדר חשובים להם – וזה הופך אותם למארגנים טובים. מטרותיהם לרוב נעלות, והן משיגות אותן לאט – אך באופן מכוון, ושיטתי. הם ניחנים באינטואיציה חדה, אם כי הם יכולים להיות חשאיים למדי לגבי מה שהם תופסים. הם סבלניים עם עצמם – יש להם ביטחון שהם יכולים להגשים את כל המטרות שלהם אם הם ממלאים אחר התוכנית שלב אחר שלב שלהם. הם אנשים אחראיים שלעתים קרובות לוקחים את הנטל הכבד של אחרים – אם ברצון, או סתם משום שהם מסוגלים כל כך. עם זאת, הם מתקשים לחלוק את הצרות שלהם ויכולים להיאבק בדיכאון אם הם לא לומדים לבטא את רגשותיהם.

מזל דלי
20/1-18/2
מזל דלי לעיתים קרובות יוצא כמשונה מוזר – יש להם אישיות משונה וממשיכים בשקט להשיג את מטרותיהם בדרכים שקטות ולא שגרתיות. לעתים קרובות, רק בגלל ש מזל דלי בוחר ללכת בדרך פחות נסועה, תוצאות השיטות האקסצנטריות שלהם יעילות באופן מפתיע. הם ההומניטרים של גלגל המזלות, תופסים כרזות לטובת האנושות הגדולה יותר. רבים מהם נוחים גם הם והייחודיות שלהם לצד אופי הסקרן הופכים אותם לחברות מהירה. לפעמים, אם הם לא שואפים להניע את עצמם, הם יכולים להיכנע לעצלות. לרבים ניחנים בתחושה חזקה של אמנות ושירה.

מזל דגים
19/2-20/3
מזלות מזל דגים הם החולמים והמיסטיקנים של גלגל המזלות – אך אולי לעולם לא תדעו זאת. לרבים מהם חיים פנימיים מלאי חיים – מלאים בפנטזיה, קסם ופליאה. הם עשויים להתקשות לבטא את החיים הפנימיים האלה, כלומר רבים מהם הם מופנמים. הם כנים, רחמנים ואמינים, אך הם יכולים לפעמים לקחת את זה רחוק מדי ולהיות די פתי. בגלל זה ניתן לנצל אותם. מתחת לחיצוניות השקטה שלהם, לדגים יש נחישות עזה, שעוזרת להם להתעלות על כל מכשול שנקרה בדרכם.